Hizmet Bildirimi

Sayın Kullanıcı/Ziyaretçi :

Bu sistem işletmenizin firma bilgilerini ürünlerini ve diğer içeriklerini müşterilerine en hızlı sunma yolu olan internet aracılığıyla takdim etmek için hazırlanmıştır. Çağımızın vazgeçilmezi internet ve internet hizmetleri sayesinde birkaç tıkla bilgiye ulaşım kolaylaşmıştır. Bu bilgiyi şimdi Göksun’lu esnafların kullanımına sunuyoruz. Bu sistem sayesinde müşterileriniz size daha hızlı ulaşacaklar. Sistemimiz müşteri ile işletmeler arasında bilgi köprüsü olmaya hazırdır.


Sistemimize üye olup işletme bilgilerini arama motorları optimizasyonu sayesinde hedef kitleye ulaştırmak isteyen esnaflarımız 2019 yılı için; 50,00 TL ödeyerek 1 yıl boyunca  bu hizmetten sınırsız faydalanabileceklerdir.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Sistemimize İlk üye(işletme kaydı) alımlarımız ÜCRETSİZDİR.

Ücretlendirme işlemi 2. yıldan itaberen başlamaktadır. ( Özel Reklam Alanları bu işleme dahil değildir)


Sistemin; Firma rehberi, haberler, emlak ve oto ilanları, şehir fırsatları, etkinliklerfoto ve video galeri özellikleri bulunmaktadır.

Bu özellikler tüm kayıtlı müşterilerimize açık olacaktır.

Bahse konu modüller sayesinde bir işletme bilgilerini ekledikten sonra örneğin “Deneme Oto Galeri ” işletmesi adında, bu işletme Sistem formatına uygun olması şartıyla  işletmeden haberler, ürünler, fırsatlar( kampanya) foto galeri ve video ekleyebilir. Tüm bu hizmetler 1 yıllığına sınırsız olacaktır.

Sistem hakkında detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz bilgi@goksunfirmarehberim.com mail adresine yazarak bizimle iletişim kurabilirler.

** Göksun Firma Rehberim  Yönetimi, firmalara özel tarife ve üyelik işlemi uygulama hakkını saklı tutar. 

** Ödemeler  süre sonunda o yılın tarifesinden tekrarlanır.

** Süre ilan başlangıç tarihinden itibaren 1 yıllık süreyi kapsar.

 


  Göksun’un önemli Telefonlar Rehberi için tıklayın